Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dostawa

Umożliwiamy wysyłkę za pośrednictwem: GLS, Poczty Polskiej, ORLEN paczki, DHL i Inpost. Przesyłki wysyłane przez GLS i kuriera Poczty mogą być doręczone zarówno pod Twój adres jak i do punktu odbioru lub automatu paczkowego. Przesyłki realizowane przez Inpost doręczane są do wybranego przez Ciebie automatu paczkowego Paczkomat®, zaś przesyłki realizowane przez ORLEN paczkę mogą być doręczone do punktów odbioru lub automatów paczkowych.
W przypadku przesyłek o dużych rozmiarach możliwe jest wyłącznie doręczenie zamówienia przez kuriera GLS pod podany adres (system dla takich zamówień wyłącza pozostałe opcje wysyłki).
Nasz system automatycznie przelicza proponowane dla Twojego zamówienia ceny wysyłek i określa dostępne formy wysyłki.
Każde zwiększenie wartości składanego zamówienia o 50zł powoduje obniżenie ceny wysyłki o 3zł. Wyjątek stanowi DHL - tu cena jest stała niezależnie od wartości zamówienia.
Usługa płatności przy odbiorze (pobranie) wiąże się z dopłatą 5zł.
Zamówienie, które wymagają spakowania w kilka paczek wysyłane są kurierem GLS lub DHL. Koszt wysyłki DHL to wielokrotność ceny podstawowej, zaś GLS - wielokrotność ceny podstawowej pomniejszona o 3zł za każde 50zł wartości zamówienia.
Koszty wysyłek dla zamówień opłaconych z góry, o zwiększającej się wartości prezentowane są poniżej:

  • Dla zamówień o wartości do 50zł
  • dla zamówień o wartości od 50 do 99,99zł
  • dla zamówień o wartości od 100 do 149,99zł
  • dla zamówień o wartości od 150 do 199,99zł
  • dla zamówień o wartości od 200 do 249,99zł

  • dla zamówień o wartości powyżej 250,00zł
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel