Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

JEŻELI CHCESZ ZWRÓCIĆ ZAMÓWIENIE LUB JEGO CZEŚĆ ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z SYSTEMOWEGO FORMULARZA ZWROTU, KTÓRY ZNACZNIE UŁATWI CAŁY PROCES. W DOLNEJ LEWEJ CZĘŚCI STRONY W ZAKŁADCE 'MOJE ZAMÓWIENIE' KLIKNIJ 'CHCĘ ZWRÓCIĆ PRODUKT'.

Dodatkowe informacje na temat zwrotów znajdziesz poniżej.

1. ZWROT 

Towar nie może nosić śladów użytkowania. Zakupiony towar możesz zwrócić w ciągu 30 dni od daty otrzymania od nas przesyłki. Żeby to zrobić, wystarczy, że poinformujesz nas przed upływem 30 dni od daty otrzymania paczki. Aby proces przebiegł sprawnie, razem ze zwracanymi produktami koniecznie spakuj oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawierające:

  • aktualną datę
  • Twoje imię i nazwisko
  • numer zamówienia
  • dane do przelewu

Paczkę wyślij na adres:

FLOP Maciej Kosielski
ul. Klapacz 4
46-282 Laskowice


Zwrotu środków dokonujemy nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dnia odstąpienia Konsumenta od umowy oraz otrzymania wszystkich wymaganych dokumentów. Często zwroty pieniędzy następują szybciej. W takim przypadku pieniądze mogą pojawić się na Twoim koncie w ciągu paru dni. Możemy wstrzymać się ze zwrotem pieniędzy w przypadku braku wszystkich wymaganych rzeczy, będących przedmiotem odstąpienia.

Kontakt w sprawie zwrotów:
biuro@flop.pl lub adresy poczty elektronicznej poszczególnych sklepów.

2. WYMIANA
Nie oferujemy procedury wymiany. Jeżeli chcesz zrezygnować z wybranego produktu i zakupić inny jedyną opcją jest odstąpienie od umowy (możesz zrezygnować tylko z części zamówienia) i złożenie nowego zamówienia. Za zwracane produkty otrzymasz zwrot pieniędzy na rachunek bankowy, nowe zamówienie musisz opłacić niezależnie.

3. KOSZT ZWROTU

Przy zwrocie i towaru, zwrócimy Ci koszt samego towaru, ale także koszt dostarczenia do Ciebie pierwotnego zamówienia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Pozostałe koszty zwrotu pokrywasz we własnym zakresie. Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas na koszt odbiorcy. Zwrotu Twoich pieniędzy dokonamy
przelewem bankowym na wskazany przez Ciebie rachunek w terminie do 14 dni roboczych od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu, po uprzednim otrzymaniu zwracanego towaru. Dane do przelewu bankowego wpisz do formularza. Pamiętaj, mamy prawo wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania od Ciebie wszystkich wymaganych rzeczy, będących przedmiotem odstąpienia lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, co stanie się wcześniej. Prosimy abyś przesłał towar w oryginalnym opakowaniu. Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem.

Ważne!

Staraj się wysyłać do nas zwracany towar w oryginalnym kartonie, który opakuj i zabezpiecz przed uszkodzeniami możliwymi w czasie transportu. Nie naklejaj naklejek i taśmy klejącej bezpośrednio na oryginalny karton. Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek wysyłanych do nas za pobraniem.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel