Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Duże tekstylne legowisko z wyciąganą poduchą dla małych zwierząt domowych
Duże tekstylne legowisko z wyciąganą poduchą dla małych zwierząt domowych
Królik XXL
Duże tekstylne legowisko z wyciąganą poduchą dla małych zwierząt domowych
Duże tekstylne legowisko z wyciąganą poduchą dla małych zwierząt domowych
5.00/5.00Opinie (9)

Duże tekstylne legowisko z wyciąganą poduchą dla małych zwierząt domowych

Marka: FLOP
36,90 zł
brutto / szt.
Po zakupie otrzymasz 18.45 pkt.Sprawdź szczegóły
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
clock
S/M Małe paczki (do rozmiaru L) - darmowa dostawa od 150zł
L Większe paczki (kurier) - darmowa dostawa od 230zł
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

 OPIS 

Bardzo duże i efektowne legowisko sprawi Twoim  małym zwierzakom mnóstwo radności! 

Legowisko zapewni komfortowe warunki dla 2-3 świnek morskich, jednego królika do ok. 3kg lub dwóch królików do 2kg (ocena szacunkowa na podstawie naszych podopiecznych) lub czterech szynszyli.

Materiał: 100% poliester, najwyższej jakości, atestowane tkaniny, z certyfikatem Oeko tex (nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka); materiał zewnętrzny i wewnętrzny charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia, jednocześnie jest miękki i miły w dotyku; dużą zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości; wypełnienie - pianka poliuretanowa

Czyszczenie: zaleca się pranie ręczne w temperaturze 30 stopni i suszenie w stanie rozłożonym

 WYMIARY

zewnętrzne: ok. 38x30x(h)12cm

 

Specyfikacja

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
FLOP Sp. z o.o.Więcej
Adres: Klapacz 4Kod pocztowy: 46-282Miasto: LaskowiceKraj: PolskaAdres email: biuro@flop.pl
Kod producenta
5905106015185
materiał
tekstylne
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie naszych klientów

5.00
Liczba wystawionych opinii: 9
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz 1 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
5
9
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Okej
2026-03-07
Krzysztof, Oława
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Cudowna, polecam :)
2024-01-21
Iryna, Niemodlin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Legowisko dokładnie takie samo jak na zdjęciu. Fajny śliski materiał i miękka poducha!
2023-12-04
Alicja, Baranów Sandomierski
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 1
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Cudowne wykonanie. Dla psa również odpowiedni wymiar (:
2023-09-05
Agnieszka, Ostrołęka
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Legowisko jest fajne, ale mój królik jakoś nie zbyt chętnie w nim leży
2023-05-13
Marharyta, Gdynia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
2023-05-06
Katarzyna, Huta Dąbrowa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt zgodny z opisem
2023-03-28
Agnieszka, Wroclaw
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo fajne
2022-10-22
Anna, Wisła
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
śliczne, eleganckie legowisko
2022-10-13
Anna, Białystok
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Artykuły z naszego bloga

 Godziny aktywności i sen królików

Godziny aktywności i sen królików

🕓 Czy króliki są nocne czy dzienne? Króliki nie są ani nocne, ani typowo dzienne. To zwierzęta krepuskularne, czyli najbardziej aktywne o świcie i o zmierzchu. Wtedy naturalnie jedzą, bawią się i eksplorują otoczenie. 😴 Ile godzin śpi królik dziennie? Średnio królik śpi 8–12 godzin na dobę, ale nie w jednym ciągu. Jego sen składa się z wielu krótkich drzemek trwających po kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. W ciągu dnia często odpoczywa, a wieczorem znów nabiera energii. 👁️ Czy królik śpi z otwartymi oczami? Tak! Króliki potrafią spać z otwartymi oczami – to naturalny mechanizm obronny przed drapieżnikami. Czasami trudno więc od razu rozpoznać, że zwierzę faktycznie śpi. 🌙 Kiedy królik jest najbardziej aktywny? Najwięcej energii mają rano i wieczorem. To najlepszy czas na zabawę, karmienie i kontakt z opiekunem. W południe większość królików odpoczywa lub śpi w spokojnym miejscu. 🏡 Jak zapewnić królikowi spokojny sen? Zadbaj o ciche, przytulne miejsce do spania, z ograniczonym hałasem i światłem. Unikaj przeciągów i hałaśliwych pomieszczeń. Królik powinien mieć budkę lub kocyk, w którym może się schować. 🐇 Dlaczego królik śpi w dzień? To całkowicie normalne. Króliki przesypiają część dnia, ponieważ ich naturalny rytm aktywności przypada na poranki i wieczory. W ciągu dnia odpoczywają, by mieć siłę na późniejsze godziny. ⚠️ Kiedy sen królika może być niepokojący? Jeśli królik nagle staje się ospały, nie reaguje, mało je lub przestaje się bawić – może to oznaczać problem zdrowotny. Wtedy warto jak najszybciej skonsultować się z weterynarzem specjalizującym się w królikach. 📖 Podsumowanie: co warto zapamiętać o śnie królików Króliki są aktywne o świcie i o zmierzchu. Śpią 8–12 godzin dziennie w krótkich cyklach. Potrafią spać z otwartymi oczami. Potrzebują ciszy, ciemności i bezpieczeństwa, by wypocząć.
Czytaj więcej
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 5304 opinii
pixelpixel